Movies
Ratings
127
FerdinandRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
The HimalayasRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5