Series
Ratings
106
The Greatest LoveRated ★ 4.5- 카인과 아벨Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Strongest DeliverymanRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5