Movies
Ratings
110
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 1.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0