Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5