Movies
Ratings
383
The Final DestinationRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
Freddy vs. JasonRated ★ 5.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 5.0- Love UnderneathRated ★ 3.0
- Step Up Love StoryRated ★ 3.0
- Mountain StrawberriesRated ★ 3.0
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 5.0
Child's Play 3Rated ★ 5.0- Bride of ChuckyRated ★ 5.0
Scream 2Rated ★ 4.0
Shadows in the PalaceRated ★ 2.0
4th Period MysteryRated ★ 5.0
Evil Dead IIRated ★ 5.0