Titles you rated
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
The Rat CatcherRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 4.0
The SwanRated ★ 3.5