Movies
Ratings
641
SullyRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 4.0
DefianceRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5- Rent: Filmed Live on BroadwayRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0