Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 5.0