Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
MulanRated ★ 4.0