Titles you rated
TwistersRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0