Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5