Movies
Ratings
122
Blue ValentineRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5