Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ViceRated ★ 5.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5