Movies
Ratings
58
Man on FireRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0- Baby's Day OutRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0