Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
Robot DreamsRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 3.0
UndineRated ★ 3.5
FlowRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5