Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 0.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0
BubbleRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 0.5
BLUE GIANTRated ★ 5.0