Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Titles you rated
All
By Rating
Recent
Bungo Stray Dogs Season 1
Rated ★ 4.5
Cells at Work!
Rated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion
Rated ★ 3.0
Blue Lock
Rated ★ 2.5
Mob Psycho 100
Rated ★ 3.0
Sword Art Online
Rated ★ 4.5
SKY Castle
Rated ★ 2.0
Cowboy Bebop
Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Rated ★ 4.5
PSYCHO-PASS
Rated ★ 5.0