Titles you rated
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
ClementineRated ★ 0.5
TrainspottingRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Love ExposureRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Enter the VoidRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Cat SoupRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5