Titles you rated
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
ShikiRated ★ 3.5
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 3.5
Elfen LiedRated ★ 3.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.0
LazarusRated ★ 3.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 4.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
NANARated ★ 3.5
Girls' Last TourRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 4.0
Ergo ProxyRated ★ 4.0