Titles you rated
AliensRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.5
The Techniques of FightingRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.5