Titles you rated
BossRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Mid90sRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5