Movies
Ratings
306
Slow VideoRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 0.5
White ChicksRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
FriendRated ★ 2.0
He Was CoolRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0