Movies
Ratings
118
Peter PanRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
MontageRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0