Movies
Ratings
346
A League of Their OwnRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Batman ForeverRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 5.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Resurrecting the ChampRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 5.0
The Accidental SpyRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
Superman IIIRated ★ 5.0
Galaxy QuestRated ★ 5.0
First BloodRated ★ 5.0