Titles you rated
HerRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The HuntressesRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0