Movies
Ratings
331
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0