Movies
Ratings
221
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
Shotgun LoveRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 5.0
One for the MoneyRated ★ 3.0
Life as We Know ItRated ★ 4.0