Titles you rated
Good Luck!!Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.0