Movies
Ratings
624
GremlinsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.5
GlassRated ★ 4.5
Untold ScandalRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0