Titles you rated
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 4.0