Movies
Ratings
177
Across the UniverseRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.0
Boys Don't CryRated ★ 4.0
Collage of Our LivesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0