Movies
Ratings
20
DerangedRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0