Series
Ratings
25
Oh My GhostRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5