Movies
Ratings
121
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
HostelRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0