Movies
Ratings
52
WhiplashRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Penguin HighwayRated ★ 1.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 0.5
LucyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0