Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0