Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Lighter and PrincessRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Best ThingRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.5
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0