Movies
Ratings
40
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
MoebiusRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0