Titles you rated
- World War II: From the FrontlinesRated ★ 4.0
- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 2.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 1.5
- Excessive ChallengeRated ★ 1.5
Soundtrack #1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Seasons of BlossomRated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 1.5