Series
Ratings
33
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5