Movies
Ratings
109
Slow VideoRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0