Movies
Ratings
80
Inside OutRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0