Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5