Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.0
CircleRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5