Movies
Ratings
99
ShineRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0