Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
Blossoms ShanghaiRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- M&MRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Wolf's RainRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Shin AtashinchiRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0