Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Pied PiperRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 2.5
Five FingersRated ★ 2.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.5