Titles you rated
The InternRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ToysRated ★ 2.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0