Titles you rated
Central IntelligenceRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ItRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0