Titles you rated
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
SerendipityRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0